«Внутрішня інтеграція України: чому це важливо»: зустріч з Ларисою Івшиною у Львівській політехніці

Афіша зустрічі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на інтелектуальний діалог із Ларисою Івшиною – засновницею, головною редакторкою щоденної всеукраїнської газети «День» та видань бібліотеки «Дня», відомою українською журналісткою та громадсько-культурною діячкою.

Сьогодні український народ гідно долає ключовий виклик нашої державності – дає відсіч російському агресору і повертає суверенні українські землі. Історичність моменту вимагає від українців не лише мобілізації всіх національних сил і ресурсів для перемоги у війні, але й глибокого переосмислення самих себе: власної ідентичності, історико-культурної належності та спільної візії майбутнього.

Зробити це зможемо лише, коли пройдемо шлях внутрішньої інтеграції України і творення міцного національного організму. Фундаментом цього складного процесу є проєкти Лариси Івшиної та газети «День». Вони дають нам глибоке розуміння власної історії, національної системи ціннісних координат і проєкцію на майбутнє України після перемоги.

Зустріч відбудеться 7 червня 2023 року в Залі Юліана Захарієвича Львівської політехніки (аудиторія 214, ІІ поверх головного корпусу Університету). Початок о 14:15.

До участі у події запрошують студентську молодь, представників академічної спільноти Львівської політехніки та університетів Львова, науковців, діячів культури, медіа та громадськість міста.

За деталями звертатися на електронну скриньку МІОКу iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ прохання звертатися на press@miok.lviv.ua та за телефоном +38 (032) 258-01-51.