VІIІ Міжнародна науково-технічна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

Заставка до конференції

Кафедра безпеки інформаційних технологій та кафедра захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології запрошують взяти участь у VІIІ Міжнародній науково-технічній конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем», яка відбудеться 11–12 листопада 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Метою конференції є:

• обмін досвідом та ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні);
  • стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців;
  • створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи українських науковців.

До участі у конференції запрошують авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень у таких галузях:

1. Адміністрування та управління інформаційною та кібербезпекою;
  2. Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах, криптографічні методи захисту інформації;
  3. Технічний захист інформації.

Мови конференції: англійська, українська, польська

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.