VII Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

Заставка конгресу

Кафедра екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» запрошує старшокласників, студентів, аспірантів та молодих вчених, яким небайдужий стан довкілля та проблеми сталого розвитку суспільства, взяти участь у роботі VII Міжнародного молодіжного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 10–11 лютого 2022 року в дистанційній формі.

У рамках Конгресу планується проведення таких заходів.

• Пленарне засідання «Пріоритетні екологічні питання. Роль молоді у їхньому розв’язанні»
  • Семінар 1. «Охорона атмосферного повітря»
  • Семінар 2. «Охорона водного середовища»
  • Семінар 3. «Сталий розвиток та збалансоване природокористування»

До участі в конгресі запрошують усіх зареєстрованих учасників, які надіслали доповіді та заповнили реєстраційну форму. Учасник конгресу може бути автором не більше 3 тез у збірнику матеріалів.

Крайній термін реєстрації та подання тез доповідей у збірник – 1 лютого 2022 року.

Докладніше – на вебсторінці конгресу