IV корпус Львівської політехніки

20–21 квітня 2023 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться VII Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2023).

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

Цього року конференцію заплановано провести у формі кількох семінарів, присвячених кожній предметній галузі. Попередній перелік такий:

• Workshop 1. Computer Linguistics
  • Workshop 2. Intelligent Systems
  • Students’ Workshop

Крайній термін подання матеріалів – 1 березня 2023 року.

Зазначимо, у непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем), а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій).

Сайт конференції CoLInS