Відкриття виставки, присвяченої Герою Небесної Сотні Юрію Вербицькому, у Львівській політехніці

Фрагмент афіші заходу

Львівська політехніка та Музей гідності у Львові запрошують у п’ятницю, 16 лютого 2024 року, на відкриття виставки, присвяченої Юрію Вербицькому, в головному корпусі Університету (ІІ поверх, біля Актової зали).

Юрій Вербицький – Герой України, Герой Небесної Сотні, вчений-сейсмолог, кандидат фізико-математичних наук, програміст, альпініст.

На виставці покажуть, яким був Юрко, які в нього були захоплення, розкажуть про його участь у Майдані, а також – хто винен у вбивстві героя і чи покарані виконавці цього злочину.

На відкритті будуть присутні рідні та друзі Юрія, історики та дослідники його життя, студенти і викладачі Львівської політехніки.

Вхід вільний. Початок о 12:00.

Виставка діятиме до кінця місяця. Додаткова інформація – за телефоном +380 97 055 54 59.