Відкриття Центру незалежних експертиз та випробувань Expertus Львівської політехніки

Заставка до заходу

У зв’язку з активними євроінтеграційними процесами в Україні та збільшенням обсягів експортно-імпортних операцій виникає необхідність у незалежній експертизі товару. Центр незалежних експертиз та випробувань Expertus – науковий проєкт у сфері надання послуг експертизи, випробувань, зовнішнього оцінювання та сертифікації – стане частиною Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка».

Мета Центру – створити платформу Західного регіону країни для ефективної взаємодії бізнесу, науки та громадян для оперативного, максимально ефективного доступу до інформації щодо можливості та реалізації досліджень, випробувань продукції, а також її сертифікації.

Національний університет «Львівська політехніка» спільно з партнерами, акредитованими лабораторіями та випробувальними центрами створює екосистему – зручну, зрозумілу й відкриту як для виробників і реалізаторів продукції та послуг, так і для споживачів.

Відкриття Центру відбудеться 27 січня 2022 року в аудиторії 204 головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 15:00.

Докладніше – у прес-анонсі події.