Відкриття проєкту з європейських студій для студентів технічних спеціальностей Університету (EUSTS)

Фрагмент афіші заходу

6 вересня 2022 року відбудеться відкриття проєкту «Європейські студії для студентів технічних спеціальностей в Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS). Проєкт реалізує впродовж 2022–2025 років кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне за підтримки Європейського інструмента сусідства.

Захід відбудеться в дистанційному режимі. У ньому візьмуть участь керівництво Університету і представники інститутів Львівської політехніки, Національного Еразмус+ офісу, Міністерства освіти та науки України, Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, команда проєкту і студентська спільнота. Модератор заходу – керівник проєкту професорка Ярина Турчин.

Докладніше зі змістом проєкту можна ознайомитися на сайті ЄСТС на Порталі Львівської політехніки.

Початок заходу об 11:00.