Відкриття проєкту EEPHCT напряму Жан Моне у рамках Програми Європейського Союзу Еразмус+

Фрагмент заставки заходу

4 травня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться урочисте відкриття міжнародного проєкту «Європейський досвід популяризації історичної спадщини та культурного туризму» (EEPHCT) напряму Жан Моне у рамках Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Участь у заході візьмуть, зокрема:

• Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Петро Крайнік – експерт напряму Жан Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні;
  • Наталія Гоц – керівниця Центру міжнародної освіти Львівської політехніки;
  • Олег Карий – завідувач кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту;
  • представники Національного університету «Львівська політехніка», керівники музеїв, туристичних компаній та інших установ Львова.

На продовження відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Виклики для туристичного бізнесу в Україні: європейська практика», організована у рамках виконання міжнародного проєкту.

Заходи відбуватимуться на платформі Zoom.

Початок о 10:00.

Програма заходів – у доданому файлі.