Відкриття науково-дослідного Центру водневих технологій Tech StartUp School Львівської політехніки

Заставка заходу

В Україні сучасних водневих технологій ще немає. Але водень має доволі широке застосування: зокрема, його вже використовують в енергетиці. Тому загалом водневі технології – давно відомі. Але ніколи досі не наголошували на можливості їхнього використанні в побуті.

Про можливості водневих технологій та більше можна буде дізнатися на відкритті науково-дослідного Центру водневих технологій, яке відбудеться 23 червня 2021 року в приміщенні Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2). Початок о 16:00.

Час водневих технологій настав – і саме у стартап-школі Університету маєте можливість ознайомитися з першими революційними продуктами із використання водневих технологій.