Відкриття Науково-дослідного та освітнього центру «Інженерія та робототехніка» Львівської політехніки

Заставка заходу

27 червня 2024 року в XIV навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться відкриття Науково-дослідного та освітнього центру «Інженерія та робототехніка».

Центр «Інженерія та робототехніка» створено у Львівській політехніці для розвитку практичних навичок серед студентів прикладної механіки та машинобудування у межах проєкту «Кращі технічні навички та інклюзивні умови для розвитку робочої сили в машинобудівному секторі України» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Відкриття простору стане можливістю обговорити інноваційні методи навчання студентів за різними напрямами та продемонструвати учасникам заходу устаткування, яке будуть використовувати в освітньому процесі.

На локації простору встановлене обладнання лазерної різки Yawei HLA 1530, верстат гнуття Yawei PBА 63-2050, вертикальний фрезерний верстат HAAS VF-2YT, спектрометр Belec ОPTRON 3.0, маятниковий копер UIT IPT 300С та інше обладнання з аналізу металів.

Долучитися до відкриття Центру запрошують студентів, викладачів, представників бізнесу, органів державного управління та інших зацікавлених осіб. Початок заходу о 14:00.