Відкриття Музею науки та інновацій – інтерактивного дитячого простору у Львові

Заставка заходу

Музей науки та інновацій у Львові відкриє свої двері 5 квітня 2022 року за адресою вулиця Січових Стрільців, 7.

Початок роботи Музею науки та інновацій буде зосереджено на розвантаженні думок дітей та молоді, що прибули із територій, на яких відбуваються активні воєнні дії, якісному та цікавому проведенні часу, включаючи відвідування нанолекцій, майстер-класів та багато іншого.

Відкриття Музею стало можливим в результаті релокації експонатів Музею науки Малої академії наук, м. Київ, Музею цікавої науки в Одесі та колекції власних експонатів Tech Startup School. Буде близько 100 інтерактивних експонатів.

Музей науки та інновацій – інтерактивний дитячий простір, що допоможе розкрити потенціал дитини незважаючи на її вік – чи два, чи сто два!

Двері Музею відкриються для всіх охочих за умови попередньої реєстрації. Вхід – безкоштовний.

Організатори події – Tech StartUp School Львівської політехніки, Науковий парк SID City Університету і Навчальний проект Startup Batiary.