Відкриття мобільної виставки, присвяченої пам’яті українців – рятівників євреїв у роки Другої світової війни

Лого «Ткума»

9 вересня 2021 року в холі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття мобільної виставки Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпро), присвяченої пам’яті українців – рятівників євреїв у роки Другої світової війни. Початок о 12:00.

О 14:00 в аудиторії № 217 головного корпусу розпочнеться лекція на тему «Рятівники євреїв під час Голокосту: регіональний вимір», доповідач – к.і.н. Олена Іщенко, науковий співробітник інституту «Ткума».

Цього ж дня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки відкриється книжкова виставка «Голокост – особливості регіонального виміру».

На всі заходи вхід вільний.