Заходи, присвячені вшануванню пам’яті львівських професорів, розстріляних нацистами у липні 1941 року

Заставка до лекції

3–4 липня 2023 року відбудуться заходи, присвячені вшануванню пам’яті львівських професорів, розстріляних нацистами у липні 1941 року.

3 липня 2023 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкрита публічна лекція на вшанування пам’яті розстріляних нацистами у липні 1941 року професорів вищих навчальних закладів Львова.

Організатори події – Центр міжнародної освіти, Науково-технічна бібліотека і кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.

Участь у заході візьмуть ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало та Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч.

Початок лекції о 12:00.

4 липня 2023 року відбудеться урочиста літургія та покладання квітів до пам’ятника на Вулецьких пагорбах та символічної могили на місці трагедії від імені академічної спільноти, ректорів львівських та польських університетів, представників місцевої влади та польських культурних товариств. Початок о 10:00.