VI Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

Афіша конгресу

Кафедра екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує старшокласників, студентів, аспірантів та молодих вчених, яким небайдужий стан довкілля та проблеми сталого розвитку суспільства, взяти участь у роботі VI Міжнародного молодіжного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 9–10 лютого 2021 року в дистанційній формі. Участь в конгресі безкоштовна.

В рамках Конгресу заплановано проведення таких заходів:

• Пленарне засідання «Пріоритетні екологічні питання. Роль молоді у їх вирішенні»;
  • Семінар 1. «Екологія»;
  • Семінар 2. «Технології захисту навколишнього середовища».

Крайній термін реєстрації та подання тез доповідей – 1 лютого 2021 року.

Докладна інформація – на сайті Конгресу.