VI Міжнародна конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

Заставка конференції

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбудеться 25–26 травня 2023 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Цей захід стане чудовою можливістю для обміну досвідом та знаннями з провідними науковцями, стартаперами та підприємцями з різних країн. Учасники матимуть змогу обговорити актуальні проблеми та виклики, пов’язані з розвитком інноваційної інфраструктури в сучасному світі.

Відбудуться науково-практичні дискусії:

• Сталий економічний розвиток та формування інноваційної інфраструктури: реалії, перспективи, виклики;
  • Розвиток інноваційної інфраструктури в умовах цифровізації. SMART-економіка;
  • Проблеми і перспективи функціонування екосистем генерування та комерціалізації інновацій на засадах взаємодії учасників інноваційної інфраструктури;
  • Ресурсне забезпечення бізнесу в сучасних умовах розвитку інноваційної інфраструктури;
  • Архітектура і будівництво у системі інноваційної інфраструктури у воєнний та повоєнний період;

та круглі столи:

• Сталий економічний розвиток в умовах діджиталізації: досвід ЄС;
  • Економічна освіта майбутнього: освітні програми, ринок праці, потреби стейкхолдерів.

Участь в конференції безкоштовна.

Електронна форма для реєстрації та надсилання матеріалів

Долучитись до конференції можна буде онлайн на платформі Zoom.

Крайній термін подання тез доповідей – 17 травня 2023 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.