VІ Круглий стіл на тему «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір»

Заставка до заходу

Навчально-науковий Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у засіданні VІ Круглого столу «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір», яке відбудеться 21 травня 2021 року.

Метою проведення Круглого столу є залучити науковців і практиків до обговорення перспектив розвитку науки екологічного права, привернути увагу до проблем формування стратегії екологічної безпеки України в нових соціально-економічних та політичних умовах.

Головні напрями круглого столу

1. Теоретичні проблеми еколого-правової науки.
  2. Правові основи сучасної політики України у сфері екологічної безпеки.
  3. Правове становище органів управління у сфері екології.
  4. Проблеми та перспективи формування стратегії екологічної безпеки України.
  5. Проблеми подолання негативного впливу господарської діяльності на навколишнє природне середовище.
  6. Юридична відповідальність за екологічні правопорушення.

Матеріали засідання Круглого столу буде опубліковано.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.