VІ Міжнародна студентська конференція «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»

інтернет-конференція

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у VІ Міжнародній студентській науковій конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки», яка відбудеться 10 листопада 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Формат проведення конференції – онлайн.

Секції

1. Актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення.
  2. Проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні.
  3. Проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці.
  4. Шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств.
  5. Проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Для участі в конференції необхідно до 1 листопада 2020 року зареєструватись на сайті конференції.