«Весняний кар’єрний інтенсив» у Львівській політехніці в режимі онлайн

Заставка заходу

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів на «Весняний кар’єрний інтенсив у Львівській політехніці» онлайн від потужних компаній-роботодавців, щоб створити найкращі умови для старту кар’єри.

3–7 квітня 2023 року рекрутери, HR-менеджери та бізнес-тренери топових компаній України на воркшопах та вебінарах розкажуть учасникам заходу, як покращити свої скіли, отримати першу роботу та успішно стартувати у кар’єрі.

Упродовж тижня відвідувачі онлайн:

• впорядкують своє резюме та підготуються до співбесіди;
  • навчаться створювати незабутнє враження через самопрезентацію;
  • прокачають свої soft skills для успішної кар’єри;
  • розглянуть актуальні вакансії;
  • дізнаються про кар’єрний шлях на вершину успіху.

У події візьмуть участь представники компаній GlobalLogic, ОККО, Артеріум, KPMG, Yalantis, ZONE3000, Renesas Electronics, Boosta, Sigma Software, DataArt, Подорожник, Nexia DK та Львівського міського центру зайнятості.

Докладніше про компанії, спікерів та програма заходів – у доданих файлах.