Ілюстрація до заходу

З 3 до 11 березня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в режимі онлайн відбудеться Весняна школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».

Організаторами школи є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки. Серед спікерів заходу буде Іван Зупіч, професор Університету Голдсміс (Лондон, Великобританія).

Весняна школа відбуватиметься в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities» (ExTECH). Цілями школи є поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні й розбудова мережі інноваторів та винахідників.

Реєстрація для участі в Весняній школі

Програма заходів Школи

Крайній термін реєстрації – 2 березня 2021 року.