Вебінар «Як взяти участь у Міжнародному конкурсі «Бренд Україна: творимо разом» від МІОК Львівської політехніки

Заставка онлайн-зустрічі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та Українська школа в Об’єднаних Арабських Еміратах «Софія» за партнерства Світової Федерації Українських Жіночих Організацій та Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців 15 грудня 2020 року організовують вебінар «Як взяти участь у Міжнародному конкурсі «Бренд Україна: творимо разом».

Ознайомчий вебінар проводитиме Тетяна Співаковська, заступниця директора з навчально-методичної роботи Української школи в ОАЕ «Софія».

На вебінарі ви зможете дізнатися:

• про конкурс;
  • хто може взяти участь у конкурсі;
  • як формувати команди;
  • як зацікавити учасників;
  • які передбачено етапи та терміни проведення конкурсу.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу. На зустріч запрошують керівників та педагогів українознавчих шкіл вихідного дня за кордоном, представників українських патріотичних громадських організацій у світі та усіх зацікавлених.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Початок о 16:00 за київським часом.