Вебінар «Родзинки дипломатії» з Олександром Балануцею, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Кувейті

Вебінар «Родзинки дипломатії»
  • Що ми знаємо про співпрацю українських дипломатичних служб із українознавчими школами вихідного дня за кордоном?
  • Які теми цікаві учням для ознайомлення із мистецтвом української дипломатії?
  • Як легко і доступно пояснити особливості роботи дипломата?

Про це та інше Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує дізнатися на відкритому вебінарі з Олександром Балануцею, Надзвичайним і Повноважним Послом України у Державі Кувейт, автором курсу «Родзинки дипломатії» для українознавчих шкіл вихідного дня за кордоном. Цей курс був успішно апробований упродовж трьох років в Українській школі «Софія» в ОАЕ.

Вебінар відбудеться 12 вересня 2020 року на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу. У події також візьмуть участь:

• Василь Боднар, заступник Міністра закордонних справ України;
  • Ірина Ключковська, директорка МІОКу;
  • Оксана Левицька, голова Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців;
  • Євгенія Габер, заступниця директора Дипломатичної академії;
  • Тетяна Співаковська, вчителька Української школи «Софія» в ОАЕ;
  • Тетяна Кот, завідувачка відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

На зустріч запрошені педагоги українознавчих шкіл вихідного дня за кордоном, представники українських громад у світі, університетських спільнот, дипломатичних установ, культурних інституцій та усі зацікавлені. Початок о 17:00.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Деталі Zoom трансляції: