Вебінар «Психологічна підтримка громадян у кризових ситуаціях» у рамках проєкту Baltics4UA

Фрагмент афіші заходу

24 січня 2024 року кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» та команда проєкту Baltics4UA організовують вебінар на тему «Психологічна підтримка громадян у кризових ситуаціях». Мета заходу – визначити ефективні методи й інструменти із надання психологічної підтримки громадянам під час кризових ситуацій у державі.

Запрошена експертка – Ірина Сняданко, доктор психологічних наук, професор, завідувачка кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки. До обговорення ключових моментів теми вебінару буде залучено академічну спільноту.

Всіх охочих запрошують до участі та обговорення на платформі Zoom:

Початок об 11:00.

З докладнішою інформацією про Baltics4UA можна ознайомитися на сайті проєкту.