Вебінар «Пріоритети програми Еразмус+ на період 2021–2027 рр.» від Проєктного офісу Львівської політехніки

Заставка вебінару

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» запрошує долучитись до чергового вебінару на тему «Пріоритети програми Еразмус+ на період 2021–2027 рр.».

Учасники заходу поглиблять свої знання про ключові напрями формулювання та розвитку ідей, які у 2021–2027 роках можуть отримати фінансову підтримку від грантової програми Європейського Союзу Еразмус+. Вебінар орієнтовано на осіб, які прагнуть писати проєктні пропозиції на грантову програму Еразмус+ та розширювати можливості міжнародної співпраці Львівської політехніки у сфері освіти.

Учасники вебінару дізнаються про таке.

1. Загальний огляд грантової програми
  2. Можливості для українських ЗВО
  3. Ключові пріоритети програми Еразмус+:
    • Інклюзія та різноманіття
    • Цифрова трансформація
    • Участь у демократичному житті
    • Навколишнє середовище та боротьба зі зміною клімату
  4. Приклади підтриманих проєктів у попередніх програмних періодах

Доповідачка – Олена Грабовська, фахівець І категорії групи супроводу міжнародних проєктів Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка».

Захід відбудеться 4 листопада 2021 року на платформі Zoom. Початок о 16:00.

Щоб отримати безкоштовну можливість стати учасником вебінару, необхідно зареєструватися.