Вебінар-практикум для ознайомлення освітян Канади та США з порталом «Український освітній всесвіт»

Заставка вебінару

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» організовує серію вебінарів-практикумів для ознайомлення педагогів українознавчих закладів з функціоналом порталу «Український освітній всесвіт».

Другий із серії запланованих практикумів відбудеться 19 червня 2021 року для освітян Канади та США у партнерстві та за підтримки Оксани Левицької, голови Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців.

Під час практикумів ми спільно із педагогами навчимося, як:

• віднайти навчальний заклад на карті та переглянути його сторінку;
  • зареєструватися на порталі;
  • додати позначку школи на карту;
  • додати інформацію до розділу «Новини»;
  • ділитися з колегами із цілого світу ідеями, думками та матеріалами на форумі.

До уваги учасників!

Для максимально ефективної роботи просимо вас перед початком практикуму:

• переглянути, чи ваш навчальний заклад вже внесено на інтерактивну карту;
  • якщо вашого закладу немає на карті – підготувати інформацію про нього та логотип;
  • підготувати ваше фото;
  • відкрити вашу електронну скриньку, за допомогою якої ви реєструватиметеся на Порталі.

Довідка

«Український освітній всесвіт» – це перша у світі комунікаційна платформа, що в онлайн-режимі дасть змогу швидко та якісно створювати новий інтелектуальний продукт, обмінюватися досвідом, шукати й знаходити нові підходи для роботи з учнями та студентами різних вікових категорій. Вона створена для запровадження інновацій до освітнього процесу українознавчих освітніх закладів за кордоном, а також для поширення знань про українську культуру та історію у країнах проживання.

Практикум для українських освітян Канади та США відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Початок о 18:00 за Києвом.

Участь безоплатна. Для попередньої реєстрації, будь ласка, заповніть форму.

За деталями звертайтеся на e-mail vsesvit.miok@gmail.com.