Вебінар «Напрям Жан Моне Програми ЄС Еразмус+» від Проєктного офісу Львівської політехніки

Заставка онлайн-семінару

12 травня 2021 року Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» організовує вебінар на платформі Microsoft Teams, присвячений огляду можливостей та практичних аспектів програми Європейського Союзу Erasmus Plus на прикладі напряму Жан Моне.

25 березня 2021 року Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нового етапу Програми Erasmus Plus на 2021–2027 роки, яка працюватиме задля розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

Напрям Жан Моне програми ЄС Еразмус+ зорієнтований на участь закладів освіти в активізації євроінтеграційного дискурсу, сприянні досконалості євроінтеграційних студій, залученні закладів вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів, поширенні ідей Об’єднаної Європи.

Гранти напряму Жан Моне:

• модулі;
  • кафедри;
  • центри досконалості;
  • навчання для педагогів;
  • мережі.

Учасники вебінару дізнаються про:

• діяльність та пріоритети програми Еразмус +;
  • вимоги до участі в напрямі Жан Моне;
  • поради і рекомендації у підготовці та розгляді пропозиції проєкту;
  • етапи подання проєктної заявки;
  • огляд супровідних до аплікаційної форми документів.

Чому варто долучитися до вебінару? Це можливість отримати інформацію про відкриті конкурси програми Erasmus Plus напряму Жан Моне та ознайомитися з процедурою подання проєкту.

Щоб отримати посилання на вебінар, необхідно зареєструватися. Реєструйтесь, долучайтесь – і дізнаєтесь багато цікавої інформації про грантові можливості напряму Жан Моне програми ЄС Erasmus Plus.

Початок заходу о 14:00.