Вебінар «Міжнародний фонд «Відродження»: інформація та алгоритм подачі проєктних заявок» від Проєктного офісу Університету

Заставка вебінару

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» 9 грудня 2020 року організовує на платформі Microsoft Teams свій другий вебінар, який буде присвячено огляду грантових можливостей Міжнародного фонду «Відродження».

Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших благодійних інституцій, що діє вже понад 30 років, спрямовуючи свої зусилля та ініціативи на підтримку демократичних цінностей і розвиток громадянського суспільства в Україні.

Фонд надає фінансову підтримку проєктам громадських організацій, спілок, ініціатив, благодійних фондів.

Програми Фонду

1. Громадське здоров’я
  2. Демократична практика
  3. Європейська програма
  4. Права людини і правосуддя
  5. Соціальний капітал
  6. Ромська програма

На вебінарі ви дізнаєтеся про:

• діяльність та пріоритети;
  • програми, конкурси, ініціативи;
  • правила і поради у підготовці та розгляді пропозиції проєкту;
  • етапи подання проєктної заявки;
  • історії успіху.

Чому варто долучитися до вебінару? Це можливість отримати інформацію про відкриті програми, ініціативи і конкурси Фонду та ознайомитися з процедурою поданя проєкту.

Щоб отримати посилання на вебінар, необхідно зареєструватися.

Реєстрація

Реєструйтесь, долучайтесь – і дізнаєтесь багато цікавої інформації про грантові можливості Міжнародного фонду «Відродження».