Вебінар для політехніків «Грантові можливості Національного фонду досліджень України»

Заставка вебінару

Проєктний офіс Львівської політехніки та відділ науково-організаційного супроводу наукових досліджень Науково-дослідної частини Університету запрошують долучитися до вебінару на тему «Грантові можливості Національного фонду досліджень України», присвяченого огляду можливостей Національного фонду досліджень України для львівських політехніків, який відбудеться 20 липня 2021 року на платформі Zoom.

Учасники вебінару дізнаються про:

• пріоритети та цілі Фонду;
  • конкурси та особливості фінансування;
  • основні вимоги і правила для учасників;
  • критерії відбору й оцінювання проєктів;
  • статистичні дані про подані та виграшні заявки, історії успіху політехніків;
  • процедуру реєстрації на порталі;
  • етапи підготовки та подання проєктної заявки.

Лектори:

• Назарій Андрущак, канд. техн. наук, доцент, керівник Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка», експерт Національного фонду досліджень України за науковим напрямом «Природничі, технічні науки і математика»;
  • Галина Лазько, канд. техн. наук, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень Науково-дослідної частини Львівської політехніки.

Чому варто долучитися до вебінару? Це можливість ознайомитися з практичними аспектами написання й подання проєктних заявок на конкурси Фонду.

Щоб отримати посилання на вебінар, необхідно зареєструватися.

Початок заходу о 14:00.