Міжнародний вебінар на тему «Академічна мобільність та академічна свобода: практика Коледжу Європи в Натоліні»

Фото Коледжу Європи в Натоліні (Польща)

Центр міжнародної освіти і кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошують 8 грудня 2020 року на міжнародний вебінар на тему «Академічна мобільність та академічна свобода: практика Коледжу Європи в Натоліні» (College of Europe in Natolin, Варшава, Польща).

Учасники вебінару ознайомляться з новими можливостями, які відкриваються перед ними щодо продовження навчання у європейському закладі вищої освіти після закінчення магістратури Львівської політехніки, а також із сучасними можливостями щодо діяльності з міжнародних відносин у Європейському Союзі.

Під час вебінару передбачено проведення дискусії щодо питань академічної свободи, а саме: наскільки самостійними та незалежними є учасники освітнього процесу в сучасних умовах. Своїм практичним досвідом поділяться представники Коледжу Європи в Натоліні, зокрема й випускник кафедри політології та міжнародних відносин Денис Вертелецький.

Організатори запрошують долучитись до заходу на платформі Zoom. Початок о 10:30.