V Всеукраїнська інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності»

Заставка до онлайн-конференції

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності», яка відбудеться 2 червня 2022 року.

Мета конференції – обмін досвідом між науковцями й практиками у сфері публічного управління та адміністрування, розширення тематики міждисциплінарних досліджень, підвищення якості виконання наукових розробок, координація наукової співпраці між науковими інституціями та бізнес-середовищем, розроблення рекомендацій з відновлення конкурентоспроможності держави у післявоєнний період.

Тематичні напрями роботи конференції:

• кризи в публічному управлінні та адмініструванні та їхній вплив на становлення державності;
  • публічне управління та адміністрування у відновленні економічної системи у післявоєнний період – світовий досвід;
  • управління людськими ресурсами та соціальна політика у воєнний і післявоєнний періоди;
  • вплив публічного управління та адміністрування на відновлення конкурентоспроможності держави у післявоєнний період.

Для участі у конференції потрібно до 31 травня 2022 року подати заявку і тези доповіді.

Інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності» відбуватиметься на платформі Google meet. Посилання на доєднання буде надіслано учасникам конференції на електронні пошти, зазначені у заявках.

Докладніше – в інформаційному листі конференції.