V Міжнародний симпозіум «Циркулярна економіка ЄС: уроки для України»

Заставка симпозіуму

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у V Міжнародному симпозіумі «Циркулярна економіка ЄС: уроки для України» в межах виконання освітнього проєкту ЄС Erasmus+ Jean Monnet 610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE) у форматі онлайн на платформі Microsoft Teams 16 квітня 2021 року.

Мета заходу – обговорити особливості впровадження циркулярної економіки в Україні з використанням європейського досвіду.

Тематичні напрями роботи симпозіуму

1. Циркулярна економіка: важливі аспекти та результати для майбутнього Європи.
  2. Стратегія циркулярної економіки ЄС.
  3. Впровадження в Україні циркулярної економіки. Підтримка ЄС в умовах пандемії.
  4. Циркулярна економіка в ЄС: наслідки для торгівлі між ЄС та Україною.

Більше інформації про проєкт – на веб-сайті JMM-CirclE.