V Міжнародна наукова конференція «Перспективні полімерні матеріали і технології»

Заставка до конференції

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій запрошує взяти участь у роботі V Міжнародної наукової конференції «Перспективні полімерні матеріали і технології», яка відбудеться 24–28 вересня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Основні напрями роботи конференції:

1. Інноваційні технології полімерних і композиційних матеріалів
  2. Хімія та технологія високомолекулярних сполук
  3. Полімери в медицині
  4. Біополімери і біотехнології
  5. Перспективні технології хімічних волокон і текстильних матеріалів
  6. Комбіновані полімерні матеріали для пакування

За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник тез в електронному вигляді (українською та англійською мовами) і монографія наукових праць (англійською мовою). Кращі доповіді та статті оргкомітет рекомендуватиме до друку у фахових виданнях Chemistry, technology and application of substances (Національний університет «Львівська політехніка») і «Технології та інжиніринг» (Київський національний університет технологій та дизайну).

Крайній термін подання заявок і матеріалів – 20 вересня 2024 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.