V Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства»

Учасники ІV конференції

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства», яка відбудеться 28 жовтня 2022 року у змішаному форматі.

До участі в конференції запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців-практиків у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту.

Конференція працюватиме за такими секціями:

1. Сучасний стан та проблеми обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства
  2. Розвиток обліково-аналітичних процедур в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки
  3. Обліково-аналітичне забезпечення розвитку суб’єктів цифрової економіки
  4. Сучасні тенденції та перспективи розвитку бухгалтерської професії та фахової освіти
  5. Історичні аспекти розвитку бухгалтерського обліку
  6. Контроль і аудит в системі обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства

Докладніше – на сайті конференції