V Міжнародна конференція молодих вчених «Інноваційно-інвестиційний розвиток бізнесу в умовах економічних збурень»

Заставка конференції

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої̈ освіти і молодих вчених «Інноваційно-інвестиційний розвиток бізнесу в умовах економічних збурень», яка відбудеться 28–29 березня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна).

До участі у конференції запрошують науковців, аспірантів, викладачів та студентів (під керівництвом наукових керівників) закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Тематичні напрями конференції

1. Цифрова трансформація бізнесу.
  2. Фінансово-економічні механізми забезпечення розвитку бізнесу.
  3. Соціально-економічний розвиток регіонів: проблеми, перспективи, виклики.
  4. Забезпечення інноваційно-інвестиційного розвитку бізнесу: шанси і ризики.

Конференцію буде організовано у змішаному форматі (залежно від військової ситуації). Участь безкоштовна.

Для участі у науково-практичній конференції потрібно до 27 березня 2024 року:

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.