Установча зустріч за проєктом PROMENT щодо сприяння професійній освіті через становлення системи менторства і тьюторства у ЗВО

Заставка зустрічі

27–28 квітня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» проходитиме установча зустріч за проєктом «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» (№ 101082696 – PROMENT – ERASMUS-EDU-2022-CBHE), що реалізується за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках програми Еразмус+.

Проєкт спрямований на зміцнення спроможності цільових закладів вищої освіти, сприяння працевлаштуванню та посилення громадянської активності студентів через впровадження комплексної системи тьюторства та менторства як відповіді на сучасні вимоги ринку праці.

Проєкт триватиме три роки, охоплюватиме 6 країн, до його реалізації залучено 16 партнерів.

За підсумками проєкту в чотирьох університетах України та двох університетах Грузії буде створено центри менторства і тьюторства, які допомагатимуть студентам ставати успішними на ринку праці.

Захід проходитиме з 11:00 до 16:00 за київським часом у гібридному форматі: в аудиторії 214 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» та онлайн.