Урочиста академія до 20-річчя кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук

Заставка до заходу

Кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки та Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» запрошують на Урочисту академію, присвячену 20-річчю кафедри, – «20 років досвіду підготовки фахівців соціальної сфери на засадах міжнародної співпраці й соціального розвитку: рефлексії та бачення перспектив подальшого розвитку».

Мета заходу – продемонструвати переваги і потенціал міжнародної співпраці й залучення громади в об’єднанні зусиль освітян та фахівців-практиків соціальної сфери на шляху сталого розвитку програм підготовки фахівців соціології, соціальної роботи, соціального забезпечення на кафедрі соціології та соціальної роботи Львівської політехніки за 20 років існування кафедри, враховуючи рефлексії та уявлення про перспективи подальшого розвитку.

Урочиста академія відбудеться 12 жовтня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Формат проведення – онлайн (на платформі Microsoft Teams) та офлайн (аудиторія 226 головного корпусу Університету). Початок о 15:00.

Партнери-співорганізатори заходу – учасники Мережі партнерської взаємодії «Без обмежень» / «No Limits»:

• Манітобський університет (Канада);
  • Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» (МФСА, Україна);
  • Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана (Німеччина);
  • Польська державна агенція профілактики алкогольних проблем / PARPA (м. Варшава, Польща);
  • Канадський Центр вивчення інвалідності (Канада);
  • державні та громадські організації осіб з інвалідністю м. Львова (Україна);

а також інші учасники Мережі.

Докладніше – в інформаційному повідомленні про Урочисту академію. Програма урочистої академії – у доданому файлі.