Університетський етап міжнародних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка

конференцзал

У Національному університеті «Львівська політехніка» традиційно напередодні Дня української писемности та мови розпочинається Університетський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсів – утвердження престижу української мови серед студентської молоді, піднесення мовної грамотности і культури мовлення, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

Катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів усіх курсів Львівської політехніки до участи в конкурсі знавців української мови. Для переможців і призерів передбачено нагороди.

Цьогоріч конкурс набуває нового формату, а саме: відбуватиметься в очно-дистанційній формі. Для того, щоб зголоситися до участи в конкурсі, потрібно попередньо зареєструватися, заповнивши електронну форму.

Відкриття конкурсу з оголошенням умов його проведення, а також перший дистанційний етап відбудеться 17 листопада 2020 року з 16:30 онлайн на платформі Microsoft Teams.

За деталями та довідками щодо умов проведення конкурсу звертайтеся на електронну адресу катедри української мови um.dept@lpnu.ua, до своїх викладачів або пишіть у приватні повідомлення сторінки події у соціальній мережі Фейсбук.