Університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика і ХІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Заставка до Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

У Львівській політехніці в День української писемности та мови розпочинається Університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсів – утвердження престижу української мови серед студентської молоді, піднесення мовної грамотности та культури мовлення, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу.

Катедра української мови Львівської політехніки запрошує студентів усіх курсів Університету до участи в конкурсі знавців української мови.

Для переможців і призерів передбачено нагороди.

Для того, щоб зголоситися до участи в конкурсі, потрібно попередньо зареєструватися, заповнивши електронну форму.

Цьогоріч конкурс відбуватиметься в очно-дистанційній формі.

Відкриття конкурсу з оголошенням умов його проведення, а також перший дистанційний етап відбудеться 9 листопада 2021 року онлайн на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:30.

За деталями та довідками щодо умов проведення конкурсу звертайтеся на електронну адресу катедри української мови um.dept@lpnu.ua, до своїх викладачів або пишіть у приватні повідомлення сторінки події в соціальній мережі Фейсбук.