Українсько-польська Літня школа інформаційних аналітиків-міжнародників для школярів та студентів

Фрагмент афіші заходу

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на українсько-польську Літню школу інформаційних аналітиків-міжнародників (Ukraińsko-Polską Letnią Szkoła Analityków Informacji Międzynarodowej), яка відбудеться 29 червня – 1 липня 2022 року.

Українські та польські фахівці у сфері міжнародних відносин та суспільних комунікацій запропонують для розгляду актуальні політичні, правові та технічні питання сучасних міжнародних інформаційних відносин.

Програма Літньої школи орієнтована на учнів старших класів, які цікавляться спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», та студентів, які вже навчаються за відповідними програмами у провідних закладах вищої освіти України.

Школа проходитиме в онлайн-форматі на платформі Google Meet. Обов’язкова попередня реєстрація.

В разі успішної роботи у Літній школі учасники одержать сертифікати.