Цикл лекцій «Енергетична дипломатія: що це значить для України» для студентів Львівської політехніки

електропостачання

6 та 7 листопада 2017 року з 10:00 до 18:00 у Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься цикл лекцій «Енергетична дипломатія: що це значить для України», призначений для студентів Інституту гуманітарних та соціальних наук та Інституту енергетики та систем керування.

Лектори – провідні експерти та викладачі з Республіки Болгарія:

• Д-р Атанас Георгієв, доцент факультету економіки і ділового адміністрування (РЕВА) Софійського університету Св. Климента Охридського;
  • Славчо Нейков, Голова Ради директорів Інституту енергоменеджменту в м. Софії.

У програму заходу включено такі теми:

1. Огляд основних трендів енергетичної політики на рівні ЄС
  2. Детальна інформація про відносини України та ЄС з акцентом на енергетичні аспекти
  3. Співпраця України, ПСЄ та ЄС у форматі Енергетичного Співтовариства

Мова лекцій – англійська. Всі слухачі курсу отримають сертифікати, що засвідчують їхню участь у програмі.

Лекції відбуватимуться в рамках проекту, фінансованого урядами США та Болгарії та спрямованого на підтримку ініціатив, пов’язаних з енергетичною безпекою та диверсифікацією енергії у країнах Західних Балкан, Україні, Молдові, Грузії та Вірменії.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація, яка триватиме до 30 жовтня 2017 року.

Докладніше щодо місця та часу лекцій зареєстровані учасники будуть повідомлені електронною поштою.

Афіша245.59 КБ