Третя Міжнародна науково-практична конференція «Конституційна реформа в Україні: досвід країн Центральної і Східної Європи»

Заставка до конференції

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» 24 червня 2021 року організовує Третю Міжнародну науково-практичну конференцію «Конституційна реформа в Україні: досвід країн Центральної і Східної Європи».

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем здійснення конституційної реформи в Україні з урахуванням досвіду країн Центральної і Східної Європи, а також євроінтеграційні та євроатлантичні прагнення України.

До участі запрошують науковців, науково-педагогічних працівників ЗВО й державних установ та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів та експертів- аналітиків, які цікавляться проблемами конституційної реформи в Україні. У роботі конференції можуть взяти участь аспіранти, здобувачі, магістри, студенти-бакалаври ІІІ–IV курсів закладів вищої освіти.

Секції конференції

1. Історія та теорія конституціоналізму
  2. Конституційна реформа в Україні: проблеми та перспективи вирішення
  3. Досвід країн Центральної і Східної Європи у проведенні конституційної реформ.

Охочим взяти участь у роботі конференції потрібно до 28 травня 2021 року (включно) надіслати на адресу konferenceKR2019@gmail.com заявку на участь і тези доповіді.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.