Третя Міжнародна англомовна літня школа Finance for the Future від кафедри фінансів Львівської політехніки

Заставка Літньої школи

Важливо бути в курсі останніх тенденцій та розробок, які є перспективними для майбутнього. Тож Третя Міжнародна англомовна літня школа Finance for the Future запрошує до участі аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться фінансами.

Школа відбуватиметься з 24 до 28 червня 2024 року в режимі онлайн. Спікери – викладачі кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Участь у цій літній школі дасть змогу не лише вивчити теоретичні аспекти фінансів, але й поспілкуватися з практиками та експертами з Університету. Кожен курс поєднує лекції та практичні заняття. Основну увагу приділено реалізації теоретичних концепцій на практичних прикладах.

Для участі у міжнародній літній школі потрібно зареєструватись до 20 червня.

Докладніше – у доданому файлі.