Тренінговий проєкт GrantWriter у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2»

Захід у НОТ «Політехнік-2»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошує про старт реєстрації учасників у тренінговому проєкті GrantWriter.

Головна мета проєкту – підтримка молодих учених у питаннях науково-дослідницької діяльності, підвищення їхнього рівня обізнаності щодо написання грантових заявок та активне залучення молодих науковців до участі у всеукраїнських та міжнародних грантових програмах.

На серії тренінгів проєкту GrantWriter буде розглянуто особливості написання та заповнення грантових заявок, зокрема проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок, а саме: обґрунтування актуальності та проблематики дослідження, його мети та основних завдань, опис основних підходів та методів, а також етапів виконання проєктів. Особливу увагу буде зосереджено на написанні анотацій та складанні фінансового обґрунтування витрат на проведення досліджень.

До участі запрошують молодих учених самоврядних молодіжних організацій, закладів вищої освіти та наукових установ усіх форм власності, які фахово займаються науковою діяльністю, віком до 35 років (до 40 років – для докторів наук).

Тренінги проходитимуть в офлайн-форматі з 3 до 6 лютого 2022 року. Місце проведення – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2» (Львівська область, Стрийський район, смт Славське, вул. І. Франка, буд. 49).

Крайній термін подання заявок – 20 січня 2022 року.

Проходьте реєстрацію і станьте одним із 15 перших молодих науковців, що пройдуть інтенсивне навчання впродовж серії тренінгів проєкту GrantWriter.

Докладніше – на сторінці Ради молодих учених при МОН у соцмережі Фейсбук.