Студентський науковий форум «Молодь створює логістику майбутнього»

онлайн-конференція «Молодь створює логістику майбутнього»

24 жовтня 2020 року відбудеться онлайн-конференція «Молодь створює логістику майбутнього» зі студентськими дебатами. Організатори – кафедра логістики Національного авіаційного університету, кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та команда проєкту Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience (Jean Monnet Module Erasmus+).

Мета форуму – дати старт проєкту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами постачання.

Студентський науковий форум відбуватиметься в рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (Національний університет «Львівська політехніка», 22–24 жовтня 2020 року) та ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (Київ, Національний авіаційний університет, 23–24 жовтня 2020 року) за підтримки Київської логістичної школи (KLS).