StartUp Прорив 2020 від Tech StartUp School Львівської політехніки

Startup Прорив 2020

25 вересня 2020 року стартує одна з наймасштабніших стартап-подій в Україні – StartUp Прорив 2020.

Startup Прорив – не просто стартап-конкурс, а тривала співпраця стартаперів, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників влади. Два попередні роки організатори з Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» навчали більше 50 команд, залучали понад 30 практикуючих бізнесменів та стартаперів, організовували ділові знайомства та працювали із більш ніж півсотнею менторів та залучили більше 100 тисяч інвестицій для стартапів. Частина учасників програми продовжує тісну співпрацю з Tech StartUp School, продовжує брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і навіть представляти Україну на міжнародній арені.

Що відбуватиметься на Startup Прориві:

• навчання стартаперів, яке допоможе створити успішну StarUp-компанію;
  • майстер-класи, success-story від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів;
  • конкурс стартапів Tech Startup Challenge – пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами;
  • презентація краудфандингового майданчику StartEra;
  • нетворкінг та ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу і стартапів з метою обговорення ділових пропозицій, отримання інвестування та обміну контактами.

Для кого Startup Прорив:

• для стартапів усіх напрямів та різної стадії готовності – від ідеї до комерційного продукту;
  • для корпорацій, які шукають нові ідеї та потужні проєкти;
  • для інвесторів, які прагнуть підтримати талановиту молодь і вкласти кошти у цікаві проєкти;
  • для підприємців, які відкриті до нових знань.