Шоста Міжнародна конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи»

Заставка до конференції

25 листопада 2022 року на базі кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Шоста щорічна міжнародна науково-практична конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи».

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в Україні.

До участі запрошують науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових закладів, закладів вищої освіти і державних установ та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів та експертів-аналітиків, які цікавляться проблемами євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України. У роботі конференції можуть взяти участь докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти ІІІ–VІ курсів закладів вищої освіти України.

Передбачено розгляд широкого спектру питань за основними напрямами:

1. Україна – ЄС: тенденції і перспективи розвитку відносин;
  2. Україна – НАТО: сучасний стан та перспективи розвитку співробітництва.

Щоб взяти участь у роботі конференції, потрібно до 15 листопада 2022 року надіслати заявку і тези доповіді на адресу konferenceKR2019@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.