Серія вебінарів для політехніків «Фінансова підтримка та можливості комерціалізації наукових розробок»

Заставка серії вебінарів

Науково-дослідна частина Національного університету «Львівська політехніка» запрошує політехніків долучитися до серії вебінарів «Фінансова підтримка та можливості комерціалізації наукових розробок».

Під час онлайн-заходів організатори мають на меті ознайомити учасників з можливостями фінансування та способами комерціалізації наукових розробок в Університеті.

Упродовж кожного вебінару слухачі зможуть:

• довідатися про можливості фінансової підтримки та механізми комерціалізації наукових розробок у Львівській політехніці;
  • поспілкуватися про типові помилки, що виникають під час використання різних форм комерціалізації наукових розробок з експертами-доповідачами.

Програма серії вебінарів

Участь у вебінарах можлива лише за попередньої реєстрації.

Захід відбуватиметься для:

• наукових працівників;
  • науково-педагогічних працівників;
  • інноваторів та розробників інноваційних технологій і сервісів.

Дати проведення вебінарів

• 28 вересня 2022 року
    • Особливості тендерних закупівель: досвід та можливості Львівської політехніки / Роман Дем’ячук
  • 4 жовтня 2022 року
    • Створення, охорона, захист та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності Львівської політехніки / Наталія Качмар-Кос, Надія Мокра
  • 11 жовтня 2022 року
    • Договори на замовлення установ та організацій / Галина Лазько
  • 19 жовтня 2022 року
    • Комерціалізація наукових розробок у Львівській політехніці / Роман Небесний, Олена Лукачук

Початок вебінарів о 16:00. Орієнтовна тривалість вебінару – 1 година. Місце проведення – платформа Zoom.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь на електронну адресу ndch.dept@lpnu.ua.