Семінар «Тематика нових конкурсів програми Горизонт 2020 на період 2018–2020 рр. та підготовка успішних проектів»

Офіс

Національний контактний пункт «Інформаційні та комунікаційні технології» програми Горизонт 2020, Tech Startup School Національного університету «Львівська політехніка» та громадська організація «Агенція Європейських Інновацій» запрошують до участі в інформаційному семінарі «Тематика нових конкурсів програми Горизонт 2020 на період 2018–2020 рр. та підготовка успішних проектів».

Захід відбудеться 31 жовтня 2017 року в стартап-школі Львівської політехніки (вул. Академіка Колесси, 2). Початок о 14:00.

Тематика заходу:

• представлення можливостей Tech Startup School Львівської політехніки;
  • особливості тематики та вимог нових конкурсів програми Горизонт 2020 у сфері інформаційно-комунікаційних технологій;
  • пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020»;
  • пошук партнерів та процес підготовки проектної пропозиції;
  • підготовка бюджету проектної заявки;
  • приклади успішного досвіду підготовки проектних заявок до програми «Горизонт 2020»;
  • залучення бізнесу до підготовки спільних проектів;
  • відповіді на питання та обговорення проектних ідей учасників.

Спікери:

• Назар Подольчак, д.е.н., професор, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», керівник Tech Startup School;
  • Наталія Шаховська, д.т.н., професор, завідувач кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка», керівник наукових грантів;
  • Іван Кульчицький, керівник Національного контактного пункту «Інформаційні та комунікаційні технології», президент ГО «Агенція Європейських Інновацій», керівник проектів українських організацій у 7РП та Горизонт 2020.

Реєстрація триватиме до 28 жовтня.