Семінар «Основи проєктної діяльності для політехніків» від Проєктного офісу Університету

Заставка семінару

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на семінар «Основи проєктної діяльності для політехніків», який відбудеться 23 вересня 2021 року.

Відвідавши захід, його учасники здобудуть навики написання проєктних пропозицій і, навіть не маючи попереднього досвіду, зможуть одержати фахові рекомендації для підготовки проєктної пропозиції, набір інструментів для пошуку грантових можливостей, алгоритм написання проєкту.

Доповідачі:

• Назарій Андрущак, канд. техн. наук, доцент, керівник Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олена Лукачук, канд. іст. наук, провідний фахівець групи супроводу міжнародних проєктів Проєктного офісу Львівської політехніки.

Місце проведення заходу – аудиторія 217 головного корпусу Університету. Початок о 16:00.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.