Заставка семінару

Громадська організація Агенція європейських інновацій, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки і Tech Startup School Університету запрошують представників сфери науки, освіти, бізнесу і влади обговорити перспективні проєкти розвитку цифрових технологій на Львівщині, які мають перспективу залучення фінансування з європейських фондів.

Семінар-дискусія «Цифрова трансформація Львівщини – виклики, можливості та пілотні проєкти» відбудеться 9 вересня 2021 року в приміщенні стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Академіка Колесси, 2). Початок о 14:00.

Основні цілі заходу

1. Показати можливості європейських програм щодо підтримки широкого спектру цифрових інновацій та досвіду організаторів у залученні фінансування з міжнародних фондів.
  2. Обговорити концепти проєктних заявок на конкурси програми «Горизонт Європа» та інших програм ЄС.
  3. Розширити коло стейкхолдерів, які зацікавлені у розвитку цифрової трансформації Львівщини відповідно до кращих прикладів країн ЄС та розвинутих країн світу.
  4. Започаткувати формування команд для реалізації інноваційних проєктів цифрової трансформації Львівщини.
  5. Запропонувати підходи до підготовки дорожньої карти цифрової трансформації Львівщини з урахуванням наявного науково-технічного, бізнесового, управлінського потенціалу та синергії зусиль різних організацій у використанні можливостей регіональних, національних і міжнародних програм.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 6 вересня 2021 року.

Рамкова програма семінару – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.