Публічна лекція «Європейський інститут інновацій та технологій: діджітал-можливості для молоді» в рамках проєкту EUSTS

Фрагмент афіші заходу

У межах проєкту «Європейські студії для студентів технічних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка» (EUSTS) відбудеться публічна лекція керівниці національного контактного пункту «Європейський інститут технологій та інновацій» (програми Horizon Europe), д.е.н., к.т.н., професорки кафедри математичного моделювання та аналізу даних Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Віталіни Бабенко на тему «Європейський інститут інновацій та технологій: діджітал-можливості для молоді».

Зустріч відбудеться 7 жовтня 2024 року на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:25.

Реєстрація

Команда проєкту запрошує до участі в заході всіх охочих, які цікавляться питаннями європейської інтеграції, новими можливостями від ЄС у сфері цифрових технологій.